POŁOWY MORSKIE NA KUTRACH

Zarówno dla wytrawnych wędkarzy jak i osób początkujących organizujemy niezapomniane jedno i kilkudniowe rejsy morskie na połów dorsza. Współpracujemy z doskonałymi kapitanami kutrów specjalnie dostosowanych do połowów wędkarskich.

Wyprawy jednodniowe:
Przygoda zaczyna sie około 4 rano, gdy samochód zabiera Gości z Sarbinowa do portu w Kołobrzegu. Po zaokrętowaniu, kuter przez około godzinę płynie do łowiska. Podczas gdy Kapitan szuka ławic dorszy Gościom serwowane jest śniadanie. Następnie każdy otrzymuje wędzisko do połowów morskich i rozpoczyna sie wielkie polowanie pod okiem doświadczonej załogi kutra w każdej chwili gotowej do pomocy przy zbyt dużych okazach ryb. Na kutrze serwowany jest także obiad, powrót do Sarbinowa następuje późnym popołudniem.

Wyprawy kilkudniowe:
Wszystkim prawdziwym miłośnikom połowu dorsza polecamy wyprawy w okolice wyspy Bornholm, gdyż w związku ze specyfika dna dopiero tu można naprawdę w pełni uprawiać wędkarstwo dorszowe. W trakcie kilkudniowej wyprawy noclegi odbywają sie na cumowanym w portach kutrze, w kajutach 4 osobowych. Polecamy pełne zaprowiantowanie imprezy z naszej restauracji, lub wyżywienie we własnym zakresie.
Długość wyprawy zależy od indywidualnych ustaleń.
realizacja: Arkis