recepcja Mielno (0 605) 48 31 97, (0 608) 76 23 74, Sarbinowo (0 601) 48 31 97 recepcja@ada.strefa.pl

POLE NAMIOTOWE MIELNO

  • Bar przy plaży w Mielnie
  • plaża w Mielnie obok ośrodka
  • plaża w Mielnie obok ośrodka
  • plaża w centrum Mielna
  • Domki holenderskie w Mielnie
  • Bar przy plaży
  • Ośrodek w Mielnie
  • Mielno
  • Nasze przejście na plażę w Mielnie
  • Ośrodek w Mielnie

Mielno jest jednym z najmodniejszych kąpielisk na całym wybrzeżu. Status słynnego uzdrowiska piastuje już ponad 200 lat.  Przepiękna zabytkowa dzielnica malowniczych willi i pensjonatów z XIX wieku, w chwili obecnej stanowi centrum kulturalne miejscowości. Znajduje się tu wiele restauracji, kawiarni, barów, dyskotek i klubów nocnych, w których zabawa kończy się o wschodzie słońca.

Rodzinne pole namiotowe ADA usytuowane jest w znacznie spokojniejszej dzielnicy miejscowości – w Unieściu, które skupia się na wąskim przesmyku lądu pomiędzy morzem a jeziorem Jamno. W tej części miejscowości skupiają się liczne sanatoria i ośrodki SPA, w których można poddawać się rozmaitym zabiegom leczniczym, rehabilitacyjnym i relaksującym pod okiem doskonałych specjalistów. Nasze rozległe pole namiotowe leży przy samym morzu, od plaży oddzielone jedynie wąskim pasem zalesionej wydmy, która osłania ośrodek od podmuchów wiatru.

Na wysoki standard naszego ośrodka składają się utwardzone ścieżki i drogi, stanowiska dla przyczep w różnych rozmiarach wydzielone zielenią, wygodny parking dla gości oraz dużo wolnej przestrzeni. Nasi rodacy oraz liczni zagraniczni turyści doceniają także zadbane sanitariaty, wygodne miejsce do czyszczenia toalet chemicznych oraz niezwykle miłą i uczynną obsługę.

Posiadamy także domki holenderskie do wynajęcia. Każdy domek posiada dwie sypialnie, jadalnię z aneksem kuchennym oraz toaletę z umywalką. Prysznice dostępne są w pobliskim sanitariacie. Przed domkami znajdują się ogródki wydzielone zielenią, z tarasem oraz stołem i ławkami. Obok domków jest przejście do ogródka restauracyjnego z placem zabaw dla dzieci.

Dla osób lubiących aktywny wypoczynek mamy ukryte w zaciszu drzew boisko do siatkówki plażowej. Tuż za naszym ośrodkiem zaczyna się też niezwykle malownicza ścieżka rowerowa wiodąca wzdłuż wydm, starych bunkrów oraz lasu pachnącego sosnową żywicą. Kilka kilometrów od nas znajduje się słynny kanał Jamneński, który wraz z betonową osłoną jest idealnym kąpieliskiem z ciepłą wodą – nagrzaną wodami jeziora oraz osłoniętą od fal.

Znajdujący się przy naszym przejściu na plaże  ADA Kuchnia & Bar serwuje ciekawe dania obiadowe, słynną już karkówkę kapitańską oraz różne przekąski w postaci ciekawie skomponowanych zapiekanek, wołowych burgerów, sałatek, hot – dogów, czy specjalnie grubo krojonych frytek. Oczywiście oferujemy także schłodzone piwo w wielu rodzajach, drinki, wina oraz zimne napoje i lody.

Serdecznie zapraszamy!

UDOGODNIENIA:

N
Ośrodek znajduje się przy samym morzu i posiada własne przejście na plażę
N

Na terenie ośrodka znajduje się niewielka restauracja przy plaży

N
Na terenie ośrodka znajduje się boisko do siatkówki
N
Drogi dojazdowe wewnątrz obiektu są utwardzone
N

Wynajmujemy domki holenderskie przeznaczone dla 4-6 osób

N

Przy wypożyczanych przyczepach znajdują się wygodne ławy ze stolikami

N
Wszystkie miejsca campingowe zaopatrzone są w przyłącze prądu
N
Na terenie obiektu znajdują się dwa sanitariaty
N
Budynek sanitariatu posiada zewnętrzną umywalnię naczyń
N
Zwierzęta są u nas zawsze miło widziane

GALERIA

Polecam serdecznie, wspaniałe zaciszne miejsce, można
przyjeżdżać z psami, plaża blisko, dobre jedzonko, miła obsługa :)

Ania z Katowic z bernardynem Maksio ( a.ku...@...atowice.pl )

przeczytaj więcej opinii...